یک داستان واقعی

دوستان عزیزم سلام

من امروز میخوام بیش از هر چیزی براتون از داستان زندگی خودم بگم. اینکه امروز من به عنوان مربی تحول ذهنی و نویسنده کتابهای تحولی صحبت می کنم و در فیلم ها و ویدئوها و شبکه های اجتماعی خودم، در سایت مدرسه تحول فردی فعال هستم یک سوال خیلی مهم پشت آن است؛ و یک دیدگاه و نگرش خیلی عمیق، و اون اینکه بالاخره یک روزی، یک داستانی باعث حرکت من به این سمت شد، و اون چیزی نبود به جز داستان ورشکستگی من، به معنی حقیقی کلمه و با شدت هرچه تمام.


من سال 92 به علت آنچه که امروز به آن شکست ذهنی میگویم در تمام عرصه های زندگیم با یک شکست همه جانبه مواجه شدم. دردناکی قضیه اینجا بود که من اصلا نمی دانستم که چه اتفاقی داره برام میفته، و ضرر و زیان های مادی من سرچشمه از ضرر و زیان ها و شکست های متعدد ذهنی من داره، اینجا بود که من در سال 92 بعد از فشارهای فراوانی که از نظر اقتصادی به من وارد شد، وارد عرصه شناخت ذهن شدم. قبل از آن ، به شدت تحت فشار مالی قرار گرفتم و ورشکستگی، تمام آنچه که من از نظر مالی و حالی جمع کرده بودم را از من گرفت. در اون واقعه، من به معنی حقیقی کلمه ورشکسته و بعد دل شکسته شدم.

امروز که با شما صحبت میکنم و از درآمد خیلی خوبی برخوردارم ، فقط یک عامل وجود داشت؛ تنها عامل تحول هرانسانی به نظر من، آموختن ثبات در مسیر درست است. چیزی که من بعد از ورشکستگی آموختم، این است که این مسیر درست وقتی دارای ثبات میشه که من ذهن خودم را خوب بشناسم، کارکرد و عملکرد ذهن را بشناسم، بشناسیم و براساس آن حرکت کنیم.

غم و غصه های فراوانی سراغ من آمد و بدهی های سنگین، این بدهی ها باعث شد که من به معنی عمیق جملات و کلماتی که امروز میگم ایمان داشته باشم.اون روز من، افسرده، دلگیر، غم زده و پراز مسائل منفی ذهنی و عملی شده بودم؛ تیره و ناراحت و درب و داغون. چیزی که باعث شد من از اون حالت با جیب های خالی به ثروت مناسبی طی سه سال برسم، ایمان آوردن به این نکته بود که تحول فردی یعنی ثبات در مسیر درست؛ من در مسیر درست ذهنی و عملی قرار نداشتم. بدهی ها فراوان بود؛ هرروز باید یک طلبکار را پاسخ می دادم و بدتر از همه اینکه دراین حین من به شدت دچار از هم گسیختگی ذهنی شده بودم. من نمی تونستم ذهن خودم را جمع کنم؛ من نمی تونستم این قضیه را باورکنم که این شکست، مال من بوده و باید بپذیرمش؛ در انکار قرار گرفتم و بعد همه چیز را منکر شدم و تلخ ترین لحظات تاریخ عمرم را تجربه کردم.

افسردگی و روی آوردن به قرص پیش روی من بود. من به شدت نیاز مالی داشتم، من به شدت حالم بد بود، اما یک روز به واسطه یک سوال عمیق با خودم روبرو شدم و درد تغییر را پذیرفتم؛ گفتم چرا باید این وضعیت برای من رخ بده و نتیجه اون چرایی به این نقطه رسید که ذهن من در موارد مختلف و وجوه مختلف دارای اشکالات فراوانی است.

نمی تونم پول دربیارم چون ذهنم معیوبه، چرخه معیوب ذهن را دارم طی می کنم، همانطور که این چرخه را در دوره تحول ذهنی درس میدم. پذیرشم ایراد داره، ارزش های زندگیم را نشناختم، من اصلا نگاه خوبی به پول نداشتم، من اصلا نگاه درستی به مقوله تجارت نداشتم و بعد شروع کردم به اینکه؛ پول درآوردن به شکل مثبت را انجامش بدم یک اتفاق بزرگ افتاد؛ اول بیزینس های متعدد دیگری را شروع کردم و خوشبختانه به سود خوبی رسوندمشون، بعد به این فکر کردم که تو چطور با این همه مطالعات، بیش از سی سال مطالعه مداوم کتب مختلف به این ازهم پاشیدگی ذهنی میرسی و اون بنده خدایی که اصلا انقدر مطالعه و تجربه نداشته چطور می خواد نجات پیدا کنه؛ اینجا شد سنگ بنای مدرسه تحول فردی و من با خودم عهد کردم کمک کنم به تمام کسانی که می توانند وارد دوره من شوند و از خدمات این دوره استفاده کنند و آنها را نه تنها از نظر ذهنی بلکه از نظر مالی هم کمک کنم.

البته دوره تحول ذهنی فعلا روی ذهن شما کار میکنه چون من معتقدم اکیدا جیب پر پول از ذهن ثروتمند میاد ،در حقیقت جیب ما وقتی پر از پول میشه که ذهنمون ثروتمند شده باشه، یعنی یک ثروت ذهنی ابتدا باید سراغ ما بیاد. این ثروت ذهنی چیست؟

فرا رفتن از تخریب های روح و روان خودمون، فرا رفتن از حرف های نگران کننده و سرد و نامطلوب مردم، پیدا کردن خودمون، روبرو شدن با تمام اشکالات خودمون و دریافت این موضوع که ما برای چه رسالتی تو این عالم خلق شده ایم.

دوره های تحول ذهنی من با توجه به نتایجی که از سراسر ایران با شاگردانم داشته ام، دوره خارق العاده و شگفت انگیزی بود. من معتقدم عامل بسیار مهمی که میتونه هر انسانی را نجات بده ثبات در مسیر درست است. و آموختن این ثبات در مسیر درست از رهگذر تحول ذهنی بدست می آید.

آدمی که یه روز برای تهیه مایحتاج ابتدایی زندگیش دچار مشکلات متعددی شد، امروز در حوزه تحول فردی با موفقیت کامل تدریس میکنه و با توجه به درآمدهایی که داره الان به راحتی زندگی میکنه. چیزی که باعث شد دوره تحول ذهنی را راه بندازم، همین گشایش در روح و روان خودم بود. در ابتدا من همانطور که در فیلم های سایت و شبکه های اجتماعی گفتم، خودم دوره خودم را به مدت 9 ماه طی کردم و بارها گفتم؛ این دوره را از دل زندگی و تجارب خودم و مطالعاتم بدست آوردم و بسیارکارگشا بود؛ همچنانکه 25 شاگرد من در دوره اول با موفقیت طی کردند و برخی نتایج دوستان در سایت و شبکه های اجتماعی منتشرشده که درهمین صفحه قابل مشاهده است.

هرچند تغییر درد دارد اما شدنی است. وقتی راهکارهای دوره تحول ذهنی برای افراد مختلف نتیجه بخش بوده است، پس احتمالا برای شما نیز نتیجه خواهد داد.

سپاسگزارم که در دومین دوره تحول ذهنی ثبت نام می کنید.          

 

 مدرسه تحول فردی


/ 0 نظر / 14 بازدید